Ostatnia aktualizacja strony: 12.04.2024, 15:02

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji

Konsultacje społeczne dotyczące projektu Programu współpracy Gminy Legnica z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w roku 2023

Prezydent Legnicy zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych, dotyczących projektu Programu współpracy Gminy Legnica z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w roku 2023.

Konsultacje mają na celu zapoznanie mieszkańców z projektem dokumentu oraz zebranie opinii i uwag.

Konsultacje społeczne zostaną przeprowadzone od 5 września do 5 października 2022 r. w formie:

1)  elektronicznej, na stronie konsultacje.legnica.eu za pomocą „okna dialogowego”, umożliwiającego zgłaszanie opinii, sugestii i uwag (https://konsultacje.legnica.eu/konsultacje/84/179/ankieta)

2)  zgłaszania uwag mailowo na adres: oks@legnica.eu;

3) zgłaszania uwag korespondencyjnie na adres Urzędu Miasta Legnicy, 59-220 Legnica, pl. Słowiański 8, Wydział Oświaty, Kultury i Sportu,

4) spotkania konsultacyjnego z organizacjami pozarządowymi, które odbędzie się 5 października 2022 r. o godz. 16.00 w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Legnicy, przy ul. H. Jordana 17.

W spotkaniu konsultacyjnym wezmą udział pracownicy wydziałów: Oświaty Kultury i Sportu oraz Centrum Dialogu Obywatelskiego.

Zachęcamy do zapoznania się zarządzeniem Prezydenta Miasta Legnicy z dnia 10 sierpnia 2022 r. wraz z projektem dokumentu (w załączeniu).

Metadane

Data publikacji : 05.09.2022
Data modyfikacji : 05.09.2022
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Miasta Legnicy
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Izabela Wyrzykowska
Osoba udostępniająca informację:
Izabela Wyrzykowska Centrum Dialogu Obywatelskiego
Osoba modyfikująca informację:
Izabela Wyrzykowska

Opcje strony

©-2024 Urząd Miasta Legnicy. Zintegrowany System Biuletynów Informacji Publicznej BIP-E.PL