Ostatnia aktualizacja strony: 11.07.2020, 20:17

Ogłoszenia zwykłe

Utrudnienia w obsłudze geodetów i interesantów w Wydziale Geodezji i Kartografii

Informujemy, że w Urzędzie Miasta Legnica trwają prace nad wdrożeniem nowego zintegrowanego systemu informatycznego do obsługi Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego.

Od grudnia br. zacznie u nas funkcjonować system EWID2007. Uruchomienie systemu wymaga przeprowadzenia konwersji danych, co wiąże się z koniecznością zatrzymania bieżących prac w obecnym systemie ewidencji gruntów, budynków i lokali na okres od 31 października 2016 r. do 15 listopada 2016 r., czyli sprawy związane z wydaniem wypisów i wyrysów, dla których w okresie od września do 15 listopada br. wystąpiły zmiany, będą realizowane po 15 listopada br.

Natomiast od 9 listopada do 15 listopada br. (4 dni robocze) wstrzymane będzie wydawanie materiałów geodezyjnych.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby proces zmiany oprogramowania nie odbił się negatywnie na realizacji Państwa spraw, zamówień i zgłoszeń prac geodezyjnych, jednak ze względu na konieczność prowadzenia prac wdrożeniowych i niedostępność danych, uprzedzamy o możliwych trudnościach w uzyskaniu dokumentów

 

Zgłoszenia prac geodezyjnych i kartograficznych oraz zamówienia na materiały można przesyłać za pośrednictwem tradycyjnej poczty, drogą elektroniczną (skany na adres e-mail) oraz składać w sekretariacie Wydziału Geodezji i Kartografii przy ul. Kościuszki 38 lub w kancelarii Urzędu Miasta Legnicy przy Pl. Słowiański 8.

 

Pełnomocnik Prezydenta

ds.Inwestycji, Planowania Przestrzennego

i Gospodarki Nieruchomościami

Ryszard Białek

Metadane

Data publikacji : 30.01.2018
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Miasta Legnicy
Osoba udostępniająca informację:
Anna Turko Wydział Informatyki
©-2020 Urząd Miasta Legnicy. Zintegrowany System Biuletynów Informacji Publicznej BIP-E.PL