Biuletyn Informacji Publicznej Redakcja serwisu - Urząd Miasta Legnica

Urząd Miasta Legnica
Ostatnia aktualizacja strony: 26.04.2018, 15:17

Redakcja serwisu

  • Jolanta Chrzanowska

    Inspektor
    tel.: 76 721 21 30
    fax: 76 721 21 33
  • Magdalena Kulikowska

    Inspektor
    tel.: 76 721 22 12
    fax: 76 721 21 15
  • Robert Lisowski

    inspektor w Wydziale Geodezji i Kartografii
    tel.: 76 723 31 73
    fax: 76 723 31 14
  • Agnieszka Oczeretko

    Podinspektor
    tel.: 76 72 12 290
    fax: 76 72 12 115
  • Małgorzata Maziarz

    Główny specjalista
    tel.: 76 721 22 32
    fax: 76 721 21 15
  • Łapot Maria

    gł.specjalista
    tel.: 767212347
    fax: 767212115
  • Tomasz Pereta

    Dyrektor Wydziału
    tel.: 76 721 23 71
    fax: 76 721 21 15
  • Zofia Chamielec

    Dyrektor Wydziału Rozwoju Miasta
    tel.: 76 72 12 381
    fax: 76 72 12 115
  • Joanna Snopko

    Główny Specjalista ds. zarządzania kryzysowego
    tel.: 767221390
  • Grzegorz Żądło

    Kierownik referatu
    fax: 76 721 21 15
  • Urszula Arciszewska

    Podinspektor
    tel.: 76 72 33 301
    fax: 76 72 33 300
  • Alina Godyń

    Główny specjalista
    tel.: 76 721 23 43
    fax: 76 721 21 15
  • Barbara Sielicka

  • Janusz Siczek

    Inspektor
    tel.: 76 72 12 135
    fax: 76 72 12 115
  • Wiesław Szczygieł

    Kierownik Referatu d/s Sprzedaży Lokali Mieszkalnych i Użytkowych
    tel.: 76 72 12 301
    fax: 76 721 21 15
  • Adam Sikorski

    Zastępca Dyrektora Wydziału
    tel.: 76/721 22 21
    fax: 76/721 21 15
  • Edward Domagalski

    inspektor
    tel.: 76 72 12 332
    fax: 76 72 12115
  • Bogusław Żuchowski

    Podinspektor
    tel.: 76 72 12 140
    fax: 76 72 12 115
  • Marta Gibasiewicz

    Główny Specjalista
    tel.: 76 721 22 40
    fax: 76 721 21 15
  • Mieczysław Skowron

    główny specjalista w wydziale gospodarki przestrzennej, architektury i budownictwa
    tel.: 76 7212311
    fax: 76 72 12 115
  • Kornela Jeżowicz vel Jeżewska

    Inspektor
    tel.: 76 721 23 82
    fax: 76 721 21 15
  • Anna Kędzierska

    Podinspektor
    tel.: 76 721 22 52
    fax: 76 721 21 15
  • Jarosław Kudryk

  • Jakub Należny

    Główny specjalista ds. wolontariatu miejskiego
    fax: 76 721 21 15
  • Katarzyna Sosnowska

    inspektor
    tel.: 76 7212130
    fax: 76 72 12 115
  • Adam Żuchowski

    Inspektor
    tel.: 76 7212190
    fax: 76 7212115
  • Henryka Zdziech

    Główny specjalista
    tel.: 76 721 23 36
    fax: 76 721 21 15
  • Violetta Piwońska

    Kierownik Referatu Zamówień Publicznych
    tel.: 76 7212322
    fax: 76 7212325
  • Agata Tokarz-Puzio

    Główny Specjalista
    tel.: 76 721 22 22
    fax: 76 721 21 15
  • Jadwiga Czerniecka

    podinspektor
    tel.: 76 721 23 11
    fax: 76 721 21 15
  • Iwona Piotrowska

    inspektor
    tel.: 76 721 22 66
    fax: 76 72 12 115
  • Matijczak- Budnicka Agata

    kierownik
    tel.: 7672121838
    fax: 7672121115
  • Monika Ogrodnik

    p.o. Kierownik Referatu Komunikacji
    tel.: 76 721 22 88
    fax: 76 721 21 15
  • Anna Klimczak

    Kierownik Referatu Budżetu, Planowania i Analiz
    tel.: 76 721 22 12
    fax: 76 721 21 15
  • Zbigniew Wróblewski

    Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych
    tel.: 76 721 21 74
    fax: 76 721 21 15
  • Agnieszka Marcinkowska-Lis

    Główny specjalista
    tel.: 76 723 31 73 w.25
    fax: 76 723 31 74 w.14
  • Albert Kozakowski

    Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Legnicy
    tel.: 767233375
    fax: 767233376
  • Andrzej Stępień

    Główny specjalista
    tel.: 76 722 13 91
    fax: 76 723 31 95
  • Katarzyna Bartnik

    inspektor
    tel.: 76 818 04 95
    fax: 76 721 21 15
  • Paula Lewandowska

    pomoc administracyjna
    tel.: 76 721 23 64
  • Wioletta Mazur

    inspektor
    tel.: 76 7212310
    fax: 76 7212115
  • Barbara Dziamska

    główny specjalista
    tel.: 76 721 23 32
    fax: 76 721 21 15
  • Zofia Wołosewicz

    Zastępca dyrektora
    tel.: 76 72 12 323
    fax: 76 72 12 325
  • Irena Gałangowska

    kierownik
    tel.: 76 721 21 43
  • Sylwia Tokarczyk

    główny specjalista
    tel.: 76 721 22 37
    fax: 76 721 21 15
  • Katarzyna Jastrzębska

    główny specjalista
    tel.: 76 721 22 43
    fax: 76 721 21 15
  • Krystyna Zabielna - Spała

    Inspektor
    tel.: 76 721 22 13
    fax: 76 721 21 15
  • Przemysław Rogowski

  • Renata Wasilewska

    geodeta
    tel.: 76 723 31 73
    fax: 76 723 31 73 wew. 14
  • Wiesława Kowalczyk

    Dyrektor Biura Rady
    tel.: 76 721 21 32
    fax: 76 721 21 33
  • Beata Barcicka

    podinspektor
    tel.: 76 721 21 02
    fax: 76 721 21 15
  • Klaudiusz Cwynar

    Inspektor
    tel.: 76 722 13 90
  • Paweł Jacewicz

    główny specjalista
    tel.: 76 721 23 71
    fax: 76 721 21 15
  • Sylwia Pietrykowska

    inspektor
    tel.: 76 721 23 34
    fax: 76 72 12 115
  • Elżbieta Mizier

    główny specjalista
    tel.: 76 721 21 43
    fax: 76 721 21 15
  • Zbigniew Rutka

    Zastępca dyrektora Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu
    tel.: 76 72 12 235
    fax: 76 721 21 15
  • Bożena Siwicka

    Główny specjalista w Wydziale Środowiska i Gospodarowania Odpadami
    tel.: 76 7212347
    fax: 76 72 12 115
  • Joanna Kamińska-Pawłowicz

    Główny specjalista
    tel.: 76 721 23 16
    fax: 76 721 21 15
  • Katarzyna Wędzińska

    Główny specjalista
    tel.: 76 721 22 12
    fax: 76 721 21 15
  • Andrzej Sobiegraj

    Główny specjalista
    tel.: 76 721 23 40
    fax: 76 721 21 15
  • Alina Powrózek

  • Joanna Dziopa

    Inspektor
    tel.: 76 721 22 54
    fax: 76 721 21 15
  • Regina Marciniak

  • Sławomir Masojć

    Dyrektor
    tel.: 76 722 13 90
  • Katarzyna Zubiel

    Specjalista ds. współpracy z zagranicą
    tel.: 76 721 22 60
    fax: 76 721 21 15
  • Marcin Czechowski

  • Anna Tymiak

    Kierownik Referatu ds. zasobu nieruchomości gminy
    tel.: 76/72-12-291
    fax: 76/72-12-115
  • Kubicka-Sopel Ludmiła

    dyrektor
    tel.: 76 721 23 31
  • Danuta Sadurska-Ziątkowska

    główny specjalista
    tel.: 76 7212222
    fax: 76 7212115
  • Anna Szymańska

    Główny Specjalista
    tel.: 76 721 23 46
    fax: 76 721 21 15
  • Alicja Kisiel

    inspektor
    tel.: 76 721 22 82
    fax: 76 721 21 15
  • Iwona Zielińska

    Podinspektor
    tel.: 76 721 22 09
    fax: 76 721 21 15
  • Katarzyna Dembowiak

    geodeta
    tel.: 76 72 331 73
    fax: 76 72 331 73 wew. 14
  • Joanna Bukowska

  • Kazimierz Mierzwa

  • Magdalena Widurska

    Podinspektor
    tel.: 76 721 23 22
    fax: 76 721 23 25
  • Jarosław Patron

    specjalista ds. komunikacji rowerowej
    tel.: 76 72 12 343
  • Barbara Sobiegraj

    Zastępca dyrektora w Wydziale Organizacji, Kadr i Kontroli
    tel.: 76 721 21 42
    fax: 76 721 21 15
  • Danuta Wirkijowska

    zastępca Dyrektora Wydziału Gospodarki Przestrzennej, Architektury i Budownictwa
    tel.: 76 72 12 312
    fax: 76 721 21 15
  • Katarzyna Cieślak

  • Beata Zaremba

    geodeta
    tel.: 76 72-33-173
  • Piotr Nawojczyk

  • Joanna Karpowicz

    Podinspektor
    tel.: 76 7212324
  • Anna Gajos

    Inspektor
    tel.: 76 721 21 44
    fax: 76 721 21 15
  • Niedzielska Wiesława

    inspektor
    tel.: 767212281
    fax: 767212115
  • Teresa Łuczyk

  • Olga Nowik

    inspektor
    tel.: 76 723 31 73
  • Jolanta Szkorupińska

    podinspektor
    tel.: 76 721 23 83
    fax: 76 721 21 15
  • Agata Poździk

    Pomoc administracyjna
    tel.: 767212334
    fax: 767212115
  • Jerzy Boberek

  • Iwona Milewska

    pomoc administracyjna
    tel.: 76 7212322
  • Kozłowska Agnieszka

    główny specjalista ds. kontroli finansowej
    tel.: 76 721 21 43
    fax: 76 721 21 15
  • Łopusiewicz Jadwiga

    Dyrektor Wydziału Gospodarki Przestrzennej, Architektury i Budownictwa
    tel.: 76 7212315
  • Grażyna Nikodem

  • Henryk Zdanowicz

  • Urszula Ganske

  • Bartosz Jaroński

    Inspektor ds. przyrody
    tel.: 76/7212345
    fax: 76/7212115
  • Magdalena Stojko

    Główny specjalista
    tel.: 76/72 12 256
  • Irmina Żółkiewicz

    st.ds.obsługi kancelaryjnej
    tel.: 76 723 31 73, wew.19
    fax: 76 723 31 73
  • Dorota Łata

  • Regina Pańczak

    Główny specjalista
    tel.: 76 721 23 33
    fax: 76 721 21 15
  • Robert Niechajewicz

    Inspektor
    tel.: 76 721 23 17
    fax: 76 721 21 15
  • Anna Sieradzka-Widz

    inspektor
    tel.: 76 721 21 43
    fax: 76 721 21 15
  • Natalia Kochanowska

  • Beata Jarząbek

  • Elżbieta Krajewska

  • Roman Poberejko

  • Katarzyna Lekarewicz

  • Elżbieta Rybacka

    główny specjalista
    tel.: 76 72 12 332
  • Maria Witczak

    Podinspektor
    tel.: 767212276
    fax: 767212115
  • Maria Tyzenhauz

    Miejski Konserwator Zabytków
    tel.: 76 721 23 14
    fax: 76 721 21 15
  • Barbara Pastuszek

    inspektor
  • Marta Kowalczyk

    pomoc administracyjna
    tel.: 76 721 21 44
    fax: 76 721 2 15
  • Artur Korbiel

    Podinspektor
    tel.: 76 722 13 91
    fax: 76 723 31 95
  • Barbara Maćkiewicz

    geodeta
    tel.: 76 723 31 74 wew.35
    fax: 76 723 31 74 wew.14
  • Paulina Hawryluk

    Pomoc administracyjna
    tel.: 767212250
  • Jolanta Ruszaj

    Kierownik Referatu Ewidencji Ludnosci i Dowodow Osobistych
    tel.: 767212274
  • Marzena Kubicka Kowalczyk

  • Katarzyna Seifert

    Inspektor
    tel.: 76 721 22 38
    fax: 76 721 21 15
  • Grzegorz Jeziorowski

    Podinspektor
    tel.: 76 722 13 92
    fax: 76 722 13 93
  • Anna Serek

    Podinspektor
    tel.: 76 721 22 09
    fax: 76 721 21 15
  • Barbara Szczudlik

    główny specjalista
    tel.: 76 721 23 17
    fax: 76 721 21 15
  • Ewelina Baranek

  • Elżbieta Trojan-Imielińska

    Główny Specjalista
    tel.: 76 721 21 40
    fax: 76 721 21 15
  • Aleksandra Cichoń

    inspektor
    tel.: 76 721 22 27
    fax: 76 721 21 15
  • Elwira Kaliniec

    Pomoc administracyjna
    tel.: 76 72 12 200
    fax: 76 72 12 115
  • Elżbieta Tokarczyk-Kowalczyk

    Z-ca dyrektora
    tel.: 72 12 271
    fax: 72 12 115
  • Agnieszka Przysłopska

    Inspektor
    tel.: 76 721 23 42
    fax: 76 721 21 15
  • Agata Lange

    podinspektor ds. obsługi kancelaryjnej
    tel.: 767212200
  • Ewelina Dębiak

    inspektor ds. kształcenia specjalnego oraz mniejszości narodowych i etnicznych
    tel.: 76 721 22 36
  • Joanna Skopińska

    Kierownik Referatu Działalności Gospodarczej
    tel.: 76 721 23 84
    fax: 76 723 31 14
  • Joanna Pilimon

    inspektor
    tel.: 76 721 23 17
    fax: 76 721 21 15
  • Elżbieta Dziedzic

    Podinspektor
    tel.: 76 721 23 42
    fax: 76 721 21 15
  • Anna Konarska

    Podinspektor ds. transportu drogowego
    tel.: 76 72 - 12 - 284
  • Marek Cieślak

    tel.: 76 721 23 13
    fax: 76 721 21 15
  • Bożena Świerczek

    kierownik referatu
    tel.: 76 721 23 45
    fax: 76 721 21 15
  • Henryk Godlewski

  • Jolanta Krupa

    podinspektor
    tel.: 76 721 23 42
    fax: 76 721 21 15
  • Katarzyna Kosińska

    Inspektor
    tel.: 76 721 23 14
    fax: 76 721 21 15
  • Agnieszka Oleśków

  • Patrycja Butyńska

    podinspektor
    tel.: 767212311
  • Agnieszka Skrabska

  • Jowita Pysz

    pomoc administracyjna
    tel.: 76 72 12 343
  • Aneta Szozda

    podinspektor
    tel.: 767212316
  • Elżbieta Dyrka

  • Barbara Gawron

    Inspektor
    tel.: 767212314
  • Artur Angrot

    Podinspektor
    tel.: 76 721 22 84
    fax: 76 722 13 94
  • Anna Goryczko

    podinspektor
    tel.: 76 721 22 75
©-2018 Urząd Miasta Legnica. Zintegrowany System Biuletynów Informacji Publicznej BIP-E.PL